Because I have a problem. My Daughter and I go through ALOT of MILK!
We are now consuming almost one gallon a day!
I bought two Gallons on Sunday and now they are both almost Gone!
I need a Cow.
Plus since I hit the Convinence Store I end up Paying $3.19!! And I go at least twice a week.
What to do??!
MY Solution was to get Home Delivery, that would have ended up costing more.
Then I think my Solution is Powdered Milk.
But does anyone else have any ideas??
We are now consuming almost one gallon a day!
I bought two Gallons on Sunday and now they are both almost Gone!
I need a Cow.
Plus since I hit the Convinence Store I end up Paying $3.19!! And I go at least twice a week.
What to do??!

MY Solution was to get Home Delivery, that would have ended up costing more.
Then I think my Solution is Powdered Milk.
But does anyone else have any ideas??
Comment